Верховний Суд залишив без змін рішення Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду у справі ексголови Захарівської райдержадміністрації Одеської області

№ 517/639/17
Новини

Ухвалою Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду від 19.07.2021 у справі № 517/639/17 було частково задоволено апеляційну скаргу захисника обвинуваченого та змінено вирок Київського районного суду міста Одеса,  яким колишнього голову Захарівської районної державної адміністрації в Одеській області було визнано винуватим у скоєні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 191 Кримінального кодексу України.

Як було встановлено під час судового розгляду в судах першої та апеляційної інстанції, вказаний посадовець, діючи умисно, з метою заволодіння бюджетними грошовими коштами без належних на це підстав, в порушення нормативно-правових актів про застосування стимулюючих виплат держаним службовцям, протягом листопада – грудня 2016 року підписав розпорядження про встановлення собі надбавок в розмірі від 45 до 250% посадового окладу, внаслідок чого кошти Державного бюджету України безпідставно були перераховані на його картковий рахунок.

На вказані рішення захисником обвинуваченого було подано касаційну скаргу, яка постановою колегії суддів Третьої судової палати Касаційного кримінального суду від 08.12.2021 була залишена без задоволення, а рішення попередніх інстанцій – без змін.

Постанова Верховного Суду є остаточною та оскарженню не підлягає. З повним текстом постанови можна ознайомитися за посиланням https://reyestr.court.gov.ua/Page/2.

Залишайтесь в курсi новин

Перейти до вмісту