Суддя Апеляційної палати Микола Глотов узяв участь у заході для молоді — Форумі державотворення «Софія Київська»

Події

24 листопада 2022 року суддя Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду Микола Глотов провів зустріч зі студентами Української академії Лідерства. Захід відбувся в межах Форуму державотворення «Софія Київська», під час якого молодь має змогу поспілкуватися з державними лідерами національного та місцевого рівня та чіткіше зрозуміти, як можна долучитися до активного творення України.

На зустрічі Микола Глотов розповів про свій шлях становлення як судді Апеляційної палати ВАКС.

«Важливо, не дивлячись на жодні перепони, забезпечувати оперативний розгляд справ, як того вимагає чинне законодавство, а також постійно підвищувати свою кваліфікацію, щоб рішення, що приймаються, були високої якості», — зазначив суддя, розповідаючи про основні завдання та цілі, які він ставить у своїй професійній діяльності.

Не пройшла повз і тема війни та проблем, з якими зіштовхнувся Антикорупційний суд. Суддя Апеляційної палати ВАКС зазначив, що до основних викликів воєнного часу судову установу підготували обставини, пов’язані з роботою під час обмежень щодо COVID. Незважаючи на всі складнощі та нюанси законодавства розгляди вдалося дуже швидко поновити, хоча строки розгляду справ, звісно, трохи збільшилися.

На кінець, Микола Глотов зазначив, що розвиток судової системи України повністю залежить від сучасної проактивної молоді, яка вже сьогодні формує завтрашній порядок денний.

Залишайтесь в курсi новин

Перейти до вмісту