Судді та працівники апарату ВАКС та Апеляційної палати ВАКС ознайомилися з досвідом роботи судів та антикорупційних інститутів Словенії

Події

Цього тижня судді Вищого антикорупційного суду та Апеляційної палати ВАКС і працівники апарату Антикорсуду відвідали Любляну (Словенія), де ознайомилися з досвідом у боротьбі з корупцією та розглядом її національними судами кримінальних проваджень щодо корупційних правопорушень.

Під час робочих зустрічей учасники відвідали судові органи – Верховний Суд та Окружний суд Любляни, а також інші органи, зокрема, Генеральну прокуратуру, Спеціалізовану державну прокуратуру, Міністерство внутрішніх справ і Національне бюро розслідувань, Комісію з питань запобігання корупції, Міністерство юстиції. Спілкуючись з представниками відповідних установ, судді та працівники апарату познайомилися з системою переслідування за корупційні злочини у Словенії, цивільної конфіскації необгрунтованих активів, а також із судовою практикою у цих категоріях справ, поділилися напрацьованим досвідом розгляду відповідних справ в Україні.

Крім того, члени делегації від ВАКС та Апеляційної палати ВАКС зустрілися з Президенткою Республіки Словенія та Президентом (спікером) Сесії Національних зборів країни. Вони обговорили можливі шляхи подолання корупції та виклики для органів, що відповідають за протидію цьому явищу.

Фінансування витрат на відрядження здійснювалося коштом Антикорупційної ініціативи ЄС.

Залишайтесь в курсi новин

Перейти до вмісту