Судді ВАКС та Апеляційної палати виступили викладачами на Всеукраїнському семінарі Національної школи суддів України

Події

Суддя Апеляційної палати ВАКС Дмитро Михайленко та суддя ВАКС Олексій Кравчук 19 вересня 2022 року виступили викладачами на Всеукраїнському семінарі Національної школи суддів України «Застосування антикорупційного законодавства. Розгляд справ про кримінальні та адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією».

Судді докладно розповіли слухачам семінару про останню практику розгляду кримінальних і адміністративних справ про корупційні правопорушення.

Дмитро Михайленко, суддя Апеляційної палати ВАКС, окрему увагу звернув на практику ЄСПЛ щодо справедливості провадження та допустимості доказів. «Питання законності порядку отримання доказів у кримінальному провадженні ЄСПЛ розглядає як один з елементів права на справедливий судовий розгляд та вирішує його в контексті справедливості судового розгляду, гарантованого статтею 6 Конвенції про захист прав людини й основоположних свобод», — зауважив Дмитро Михайленко.

Суддя ВАКС Олексій Кравчук розповів про новітні зміни до антикорупційного законодавства України. Суддя окремо торкнувся питання цивільної конфіскації (статті 290-292 ЦПК України) та актуальної практики ВАКС в цій категорії справ.

Залишайтесь в курсi новин

Перейти до вмісту