На свято Святого Миколая дітлахи дитячого будинку «Надія» отримали від суду омріяні подарунки

Новини

Судді та працівники апарату Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду долучилися до благодійної акції і традиційно до Дня Святого Миколая зібрали та передали подарунки до Прилуцького обласного дитячого будинку «Надія».

У чарівну ніч на Святого Миколая в атмосфері казки та незвичайного свята дітлахи отримали набори дитячої побутової техніки, навчальні набори «Математика», «Дорожні знаки», настільні навчальні ігри, пластилін, ляльки, машинки, конструктори, збірні моделі, ігри на розвиток мислення, моторики пальців та інше.

Хлопчики та дівчата віком до 6 рочків, які живуть разом у дитячому будинку,  позбавлені батьківського піклування та сімейного тепла. Але не надії. Колектив вихователів та лікарів дитячого будинку, який очолює  головний лікар, дитячий лікар невролог Надія Ющенко, всіма силами намагається наповнити їхнє дитинство позитивними емоціями і тому дуже вдячний суддям та працівникам суду за виявлену ініціативу, яка вже перетворилася в добру традицію.  

Можливо, хтось з нинішніх вихованців дитячого будинку «Надія» буде працювати в системі правосуддя України і через якийсь час з вдячністю пригадуватиме ті теплі моменти свого життя, коли Святий Миколай подарував омріяну іграшку. 

«Ми із задоволенням купуємо та передаємо іграшки в дитячий будинок. Кожен з нас родом з дитинства і ми добре пам’ятаємо, що таке подарунок на свято від батьків. Ці ж діти своїх батьків у більшості не знають, але це не означає, що вони мають залишатися без бажаних машинок, ляльок або конструкторів. За  можливістю ми  долучаємось до благодійництва і пам’ятаємо, що чужих дітей не буває. Вони всі наші – українці й україночки!», – наголосила Голова Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду Даниїла Чорненька.  

       

Залишайтесь в курсi новин

Перейти до вмісту