Колективу Апеляційної палати ВАКС подякували за святкові подарунки на День Святого Миколая вихованцям дитячого будинку «Надія»

Нещодавно на адресу Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду надійшов Лист-подяка від адміністрації Комунального некомерційного підприємства «Прилуцький обласний будинок дитини «Надія» Чернігівської обласної ради із вдячністю за отримані подарунки до Дня Святого Миколая та здійснення передсвяткових побажань дітлахів.

Від імені колективу будинку дитини, в якому виховуються діти-сироти та діти позбавлені батьківської опіки від народження до 6-річного віку, його генеральний директор Надія Ющенко передала суддям та працівникам Апеляційної палати ВАКС найщиріші вітання з Новим 2022 роком та світлим і радісним святом – Різдвом Христовим.

«З року в рік Ви продовжуєте місію Святого Миколая, огортаючи наших малят увагою і турботою. Зичимо Вам, щоб у Новому році життя наповнювалось світлими враженнями, щоб кожен день дарував здоров’я і приносив радість, а прагнення творити добрі справи множилися зі спалахами святкових вогнів! Від усього серця бажаємо Вам родинного тепла і злагоди, Божої благодаті. Нехай Різдвяна зоря запалить у Вашому серці вогонь віри та любові, надій та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії!»,  – йдеться у листі.

Залишайтесь в курсi новин

Перейти до вмісту