Даниїла Чорненька: «Корупційні злочини – це не якесь ефемерне явище або кримінальне дійство проти якогось уявного суб’єкта»

«Корупційні злочини – це не якесь ефемерне явище або кримінальне дійство проти якогось уявного суб’єкта – державного підприємства чи держави. Це злочини, які мають  адресність і жахливі наслідки для людей».

Про це 23 грудня 2021 року заявила Голова Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду Даниїла Чорненька під час виступу на міжнародній науково-практичній конференції на тему: «Як забезпечити правопорядок в Україні? Проблеми ефективності кримінальної юстиції. V Київський полілог».

Даниїла Чорненька також наголосила, що «люди мають чітко усвідомити, що ці розкрадання державного майна або бюджетних коштів – це розкрадання конкретних пенсій, допомоги малозабезпеченим сім’ям, субсидій пенсіонерам,  розкрадання майбутнього наших дітей, майбутнього захисту, коли вони досягнуть похилого віку. Тому подолання корупції в державі – це питання виживання та розвитку України».  

Міжнародна науково-практична конференція на тему: «Як забезпечити правопорядок в Україні? Проблеми ефективності кримінальної юстиції. V Київський полілог» організована Координатором проєктів ОБСЄ в Україні, Інститутом держави і права імені В.М. Корецького НАН України, Верховним Судом та Вищим антикорупційним судом.

Від Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду у заході взяли участь Голова АП ВАКС Даниїла Чорненька та судді: Сергій Боднар, Микола Глотов, Дмитро Михайленко, Олександр Семенников, Валерія Чорна, Інна Калугіна та Олег Павлишин.

Залишайтесь в курсi новин

Перейти до вмісту