“Суд перевіряє наявність підстав для накладення санкції на особу” – підкреслив суддя-спікер Апеляційної палати ВАКС Андрій Никифоров в межах конференції “Бізнес vs Санкції”

Події

16 серпня 2023 року суддя-спікер Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду Андрій Никифоров взяв участь у конференції  “Бізнес vs Санкції” як спікер сесії “Санкційне правосуддя”.

Суддя-спікер зупинився на прикладах з практики Апеляційної палати ВАКС в межах розгляду апеляційних скарг щодо застосування санкції, передбаченої пунктом 1 -1 частини першої статті 4 Закону України “Про санкції”. Доповідач зазначив, що під час розгляду справ ВАКС необхідно дуже ретельно дослідити як наявність підстав для накладання санкції, так і наявність прямого чи опосередкованого зв’язку між підсанкційною особою та активами, про стягнення яких в дохід держави заявлені позовні вимоги.

У конференції, організатором якого виступило видавництво «Юридична практика», також взяли участь судді Верховного Суду, місцевих судів, представники НАЗК, Київської міської ради, Офісу протидії рейдерству Міністерства юстиції України.

Залишайтесь в курсi новин

Перейти до вмісту