Апеляційна палата залишила без змін вирок Вищого антикорупційного суду у справі колишньої судді Броварського міськрайонного суду Київської області

№ 754/10882/17

18 січня 2022 року Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду розглянула апеляційні скарги захисників обвинуваченої – колишньої судді Броварського міськрайонного суду Київської області на вирок Вищого антикорупційного суду від 03 червня 2021 року, яким обвинувачену визнано винуватою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, та призначено їй покарання у виді шести років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади строком на три роки та з конфіскацією частини її майна.

За результатами судового розгляду колегія суддів залишила апеляційні скарги захисників без задоволення, а вирок Вищого антикорупційного суду – без змін. Також суд відмовив у задоволенні клопотання прокурора про зміну запобіжного заходу.

Рішення набрало законної сили з моменту проголошення та може бути оскаржено до Верховного Суду протягом трьох місяців із дня  постановлення.

Повний текст ухвали буде проголошено 24 січня 2022 року об 11:00.

______________

За версією слідства, обвинувачена, працюючи суддею Броварського міськрайонного суду Київської області, у своєму робочому кабінеті отримала від третьої особи для себе неправомірну вигоду в розмірі 1000 євро за прийняття нею з використанням наданої їй влади судового рішення.

Залишайтесь в курсi новин

Перейти до вмісту