Апеляційна палата залишила без змін вирок відносно громадянина Республіки Молдова

№ 757/38626/17-к

04 лютого 2022 року Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду розглянула апеляційні скарги захисників та обвинуваченого, громадянина Республіки Молдова, на вирок Вищого антикорупційного суду від 12 травня 2021 року, яким особу визнано винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 369 КК України, та призначено йому покарання у виді позбавлення волі на строк 5 років без конфіскації майна.

За результатами судового розгляду колегія суддів залишила апеляційні скарги сторони захисту без задоволення, а вирок Вищого антикорупційного суду – без змін.

Рішення набрало законної сили з моменту проголошення та може бути оскаржене в касаційному порядку до Верховного Суду протягом трьох місяців з дня його постановлення.

Повний текст ухвали буде оголошений 09 лютого 2022 року.

___________________

Відповідно до вироку суду, особу було засуджено за надання неправомірної вигоди у розмірі 75 000 доларів США військовому прокурору Південного регіону України за зняття арешту із судна «Sky Moon» та вантажу. Арешт було накладено у межах кримінального провадження за фактом незаконного заходу вказаного судна до портів тимчасово окупованої території АР Крим.

Залишайтесь в курсi новин

Перейти до вмісту