Апеляційна палата взяла під варту експрокурора, який підозрюється у заволодінні 8 кг золота та підробленні офіційного документа

№ 991/2997/22
Новини

29 серпня 2022 року Апеляційна палата ВАКС розглянула апеляційні скарги прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та захисника колишнього прокурора однієї з Київських місцевих прокуратур на ухвалу слідчого судді від 18 серпня 2022 року про відмову в триманні під вартою та про застосування застави.

У результаті розгляду колегія суддів скасувала ухвалу слідчого судді, залишила без задоволення  скаргу захисника та частково задовольнила скаргу прокурора. Підозрюваному було обрано тримання під вартою із альтернативою внесення 2,8 млн грн застави.

Рішення набрало законної сили з моменту проголошення та оскарженню в касаційному порядку не підлягає.

______

Кримінальні правопорушення, що інкримінуються підозрюваному, – заволодіння 8,1 кг золота вартістю 11,9 млн грн шляхом зловживання своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб, в особливо великому розмірі (ч. 5 ст. 191 КК України) та підроблення офіційного документу (ч. 1 ст. 366 КК України).

Залишайтесь в курсi новин

Перейти до вмісту