Апеляційна палата ухвалила новий вирок у справі колишнього судді Ковельського міськрайонного суду

№ 454/2576/17

9 лютого 2022 року Апеляційна палата розглянула апеляційні скарги прокурора та захисника на вирок Вищого антикорупційного суду від 10 червня 2021 року, яким колишнього суддю визнано винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 369-2 КК України, та призначено покарання у виді штрафу в розмірі 25 500 грн, з позбавленням права обіймати посаду судді строком на три роки.

За результатами апеляційного перегляду колегія суддів частково задовольнила апеляційну скаргу прокурора, скасувала вирок від 10.06.2021 в частині призначеного покарання та в цій частині ухвалила новий вирок, яким  призначила обвинуваченому покарання у виді 2 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посаду судді строком на 3 роки. В іншій частині вирок залишено без змін.

Рішення набрало законної сили з моменту проголошення та може бути оскаржене в касаційному порядку до Верховного Суду протягом трьох місяців з дня його постановлення.

____________________

Судом встановлено, що обвинувачений одержав неправомірну вигоду в розмірі 3 800 грн за вплив на прийняття рішення іншим суддею про призначення особі мінімального штрафу у справі про адміністративне правопорушення.

Залишайтесь в курсi новин

Перейти до вмісту