Апеляційна палата скасувала ухвалу в справі ПАТ «Одеський припортовий завод» і постановила щодо прокурорів окрему ухвалу

№ 991/3441/20

08 липня 2022 року Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду розглянула апеляційну скаргу захисника одного з підозрюваних у справі ПАТ «Одеський припортовий завод» на ухвалу слідчого судді Вищого антикорупційного суду від 30 квітня 2020 року.

За результатами судового розгляду колегія суддів частково задовольнила апеляційну скаргу захисника, скасувала ухвалу слідчого судді та постановила нову ухвалу. Вказаною ухвалою колегія суддів обрала підозрюваному запобіжний захід у виді тримання під вартою.

Оскільки підозрюваний знаходиться в міжнародному розшуку суд прийняв рішення після затримання підозрюваного і не пізніше ніж через 48 годин з часу його доставки до місця кримінального провадження розглянути питання про застосування обраного запобіжного заходу у виді тримання під вартою або його зміну на більш м’який запобіжний захід. Ухвалу прийнято з окремою думкою судді Миколи Глотова.

Також в межах розгляду цієї справи суд постановив окрему ухвалу, якою звернув увагу Генерального прокурора та прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури на випадки участі в судових засіданнях прокурорів без належних повноважень та наголосив на необхідності вжиття заходів щодо недопущення зазначених порушень кримінального процесуального закону в майбутньому.

Залишайтесь в курсi новин

Перейти до вмісту