Апеляція залишила без змін запобіжний захід одеському бізнесмену у вигляді тримання під вартою

№ 991/7940/21
Новини

Апеляційна палата ВАКС 23 серпня 2022 року розглянула апеляційну скаргу захисників одеського бізнесмена та самого підозрюваного на ухвалу слідчого судді від 9 грудня 2021 року щодо запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою за відсутності підозрюваного (ч. 6 ст. 193 КПК України).

За результатами судового розгляду колегія суддів залишила апеляційну скаргу без задоволення, а ухвалу слідчого судді – без змін.

Таким чином, підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою і постановлено після затримання і не пізніш як через сорок вісім годин із часу доставки його до місця кримінального провадження розглянути за його участю питання про застосування обраного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою або його зміну на більш м`який запобіжний захід у встановленому законом порядку.

Рішення набрало законної сили з моменту проголошення та оскарженню в касаційному порядку не підлягає.

________

Розгляд скарги відбувся відповідно до висновку об`єднаної палати Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду в постанові від 14 лютого 2022 року (справа № 991/3440/20, провадження № 51-5359 кмо 21) про те, що ухвала слідчого судді, суду про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, постановлена в порядку ч. 6 ст. 193 КПК України, на підставі п. 2 ч. 1 ст. 309 цього Кодексу може бути оскаржена в апеляційному порядку.

Залишайтесь в курсi новин

Перейти до вмісту