Керівництво ВАКС взяло участь у публічній дискусії «Антикорупція під час війни. Підсумки 2022 року»

Події

10 лютого 2023 року в. о. Голови Вищого антикорупційного суду Олег Павлишин та Голова Апеляційної палати ВАКС Олександр Семенников взяли участь у публічній дискусії «Антикорупція під час війни. Підсумки 2022 року». Спікери від Вищого антикорупційного суду, як суду першої інстанції, і Апеляційної палати зупинилися на результатах роботи судової установи.

Олег Павлишин детально розповів про вироки, що були ухвалені за весь час діяльності ВАКС. «Попри воєнний стан, порівнюючи показники роботи інстанції із 2021 роком, у 2022 році кількість вироків була навіть більшою – 27 проти 34. А у поточному році ВАКС уже виніс 6 вироків. Тож загалом станом на кінець січня маємо 101 вирок», — зазначив в. о. Голови ВАКС.

Олександр Семенников зупинився саме на інформації про діяльність Апеляційної палати за час повномасштабного вторгнення. «Активні воєнні дії вплинули на ефективність діяльності суду в цифровому еквіваленті, але вже зараз ми бачимо, що навантаження на суд знов зростає. З 24 лютого 2022 року перебувала 631 справа за апеляційними скаргами та матеріалів, з яких розглянуто — 549. У межах кримінального судочинства розглянуто 542 справи, цивільного — 4, адміністративного — 2. Крім того, було розглянуто апеляційну скаргу на постанову ВАКС про прояв неповаги до суду», — зауважив Голова Апеляційної палати ВАКС.

Також у заході, організаторами якого виступили Антикорупційна ініціатива ЄС та Представництво Євросоюзу в Україні, взяли участь:

  • Олександр Новіков, голова НАЗК
  • Олександр Клименко, голова САП
  • Гізо Углава, т. в. о. директора НАБУ

Переглянути відеозапис заходу

Залишайтесь в курсi новин

Перейти до вмісту