Апеляційна палата залишила в силі запобіжні заходи трьом підозрюваним в можливій участі в злочинній організації в Одесі

№ 991/6137/22 № 991/6138/22 № 991/6139/22
Новини

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду розглянула апеляційні скарги сторони обвинувачення та захисту на ухвали слідчих суддів ВАКС від 7 та 8 грудня 2022 року про застосування до трьох підозрюваних в можливому створенні, керівництві та участі в злочинній організації, що могла мати вплив на рішення органів влади та місцевого самоврядування в місті Одеса, пропозиції і наданні службовим особам неправомірної вигоди (ч. 1. ст. 255, ч. 3 ст. 369 КК України) запобіжних заходів у виді тримання під вартою з альтернативою внесення застави.

За результатами розгляду колегія суддів залишила без задоволення апеляційні скарги сторони захисту та обвинувачення, а ухвали слідчих суддів ВАКС – без змін, а саме:

  • до двох одеських бізнесменів застосовано запобіжні заходи у виді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі 124 млн грн та 129 млн грн відповідно;
  • до ймовірного учасника злочинної організації застосовано запобіжний захід у виді  тримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі 19,8 млн грн.  

Рішення набрали законної сили з моменту проголошення та оскарженню в касаційному порядку не підлягають.

Залишайтесь в курсi новин

Перейти до вмісту