Апеляційна палата обрала запобіжний захід у виді тримання під вартою ексдиректору одного з департаментів ПАТ «Центренерго»

№ 991/5135/23
Новини

12 жовтня 2023 року Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду розглянула апеляційну скаргу сторони обвинувачення на ухвалу слідчого судді ВАКС від 20 вересня 2023 року про відмову в обранні щодо колишнього директора одного з департаментів ПАТ «Центренерго» запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

Особа підозрюється у зловживанні службовим становищем за попередньою змовою з групою осіб шляхом укладання заднім числом додаткових угод, які виключали певні положення з основних договорів постачання електроенергії приватному підприємству, чим за версією обвинувачення було заподіяно понад 176,82 млн грн матеріальних збитків інтересам держпідприємства (ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 364 КК України та ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366 КК України).

За результатами розгляду колегія суддів задовольнила апеляційну скаргу сторони обвинувачення та обрала підозрюваній запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Рішення набрало законної сили з моменту проголошення та оскарженню в касаційному порядку не підлягає.

Залишайтесь в курсi новин

Перейти до вмісту