Апеляційна палата залишила в силі ухвалу про продовження строку тримання під вартою щодо ще одного підозрюваного у підбурюванні до надання 1,8 млн доларів неправомірної вигоди антикорупційним органам

№ 991/3/23
Новини

17 лютого 2023 року Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду розглянула апеляційну скаргу сторони захисту на ухвалу слідчого судді ВАКС від 4 січня 2023 року про продовження строку тримання під вартою одного з підозрюваних у підбурюванні до надання 1,8 млн доларів неправомірної вигоди антикорупційним органам з альтернативою внесення 10,4 млн грн застави.

Особа підозрюється в підбурюванні до надання неправомірної вигоди шляхом шахрайства керівництву САП та НАБУ за закриття кримінального провадження за підозрою колишнього міністра екології та природних ресурсів  України (ч. 4 ст. 27, ч. 3 ст. 369, ч. 4 ст.190 КК України).

За результатами розгляду колегія суддів залишила апеляційну скаргу сторони захисту без задоволення, а ухвалу слідчого судді ВАКС  – без змін.

Рішення набрало законної сили з моменту проголошення та оскарженню в касаційному порядку не підлягає.

Раніше, Апеляційна палата залишила в силі ухвалу про продовження строку тримання під вартою іншого підозрюваного у цій справі.

Залишайтесь в курсi новин

Перейти до вмісту