Апеляційна палата залишила в силі арешт віртуальних активів на суму понад 57 тис. доларів США в справі про можливе отримання неправомірної вигоди співробітником правоохоронних органів

№ 991/2733/22
Новини

20 вересня 2022 року Апеляційна палата ВАКС розглянула апеляційну скаргу на ухвалу слідчого судді ВАКС. Ухвалою, що оскаржується, накладено арешт на віртуальні активи (криптовалюту) співробітника правоохоронних органів в межах кримінального провадження про одержання неправомірної вигоди в особливо великому розмірі за невчинення службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, дій з використанням службового становища, поєднані з вимаганням (ч. 4 ст. 368 КК України).

Апеляційна скарга була подана представником третьої особи з посиланням, що саме вона є власником арештованих віртуальних активів на загальну суму понад 57 тис. доларів США.

За результатами розгляду колегія суддів Апеляційної палати ВАКС залишила апеляційну скаргу без задоволення, а ухвалу слідчого судді ВАКС — без змін. Рішення набрало законної сили з моменту проголошення та оскарженню в касаційному порядку не підлягає.

Залишайтесь в курсi новин

Перейти до вмісту