Апеляційна палата скасувала рішення про скасування повідомлення колишньому помічнику народного депутата України VIIІ скликання про підозру у вчиненні кримінального правопорушення у справі про заволодіння понад 307 млн грн коштів Міністерства оборони України

Новини

23 січня 2024 року Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду розглянула апеляційні скарги сторін захисту та обвинувачення на ухвалу слідчого судді ВАКС від 08.01.2024 про скасування повідомлення колишньому помічнику народного депутата України VIIІ скликання про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 27, частиною 2 статті 28, частиною 2 статті 364 Кримінального кодексу України.

Особа підозрюється в причетності до зловживання, що призвело до заволодіння понад 307 млн грн Міністерства оборони України на будівництві арсеналів для зберігання ракет та боєприпасів Збройних сил України (ч. 5 ст. 191 та ч. 2 ст. 364 КК України).

За результатами розгляду колегія суддів залишила без задоволення апеляційну скаргу сторони захисту, задовольнила апеляційну скаргу обвинувачення та скасувала ухвалу слідчого судді ВАКС, постановивши нову ухвалу, якою відмовлено у задоволенні скарги захисту про скасування повідомлення про підозру від 25.10.2023.

Рішення набрало законної сили з моменту проголошення та оскарженню в касаційному порядку не підлягає.

Залишайтесь в курсi новин

Перейти до вмісту