Апеляційна палата відмовила в направленні справи про розтрату понад 18 млн гривень коштів держпідприємства «Антонов» з ВАКС до іншого суду

Новини

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду 26 грудня 2023 року розглянула клопотання сторони захисту про визначення підсудності кримінального провадження за обвинуваченням колишнього директора з правових питань ДП «Антонов» (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України) за змовою з директором адвокатського об’єднання (ч. 5 ст. 27 ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК).

За результатами розгляду колегія суддів відмовила в задоволенні клопотання про направлення кримінального провадження з ВАКС до іншого суду.

Рішення набрало законної сили з моменту проголошення та оскарженню в касаційному порядку не підлягає.

__________

Нагадуємо, що відповідно ч. 3 ст. 34 КПК України питання про направлення кримінального провадження з Вищого антикорупційного суду до іншого суду вирішується колегією у складі п’яти суддів Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду за поданням складу суду, визначеного для розгляду кримінального провадження, або за клопотанням сторін не пізніше п’яти днів з дня внесення такого подання чи клопотання, про що постановляється вмотивована ухвала.

Залишайтесь в курсi новин

Перейти до вмісту