Апеляційна палата частково змінила вирок ексголові Державної авіаційної служби України

Новини

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду 1 грудня 2023 року розглянула апеляційні скарги сторін захисту та обвинувачення на вирок ВАКС від 20 січня 2023 року, яким колишньому голові Державної авіаційної служби України призначено покарання у виді 3,5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій, на строк 3 роки та зі штрафом у розмірі 8,5 тис. грн.

Колишній керівник Державіаслужби обвинувачувався у зловживанні службовим становищем шляхом надання неправомірної вигоди у виді переваги одній з українських авіакомпаній на противагу іншим на виконання рейсів за повітряними напрямками з України до Ісламської Республіки Іран (ч. 2 ст. 364 КК України).

За результатами розгляду колегія суддів  частково задовольнила апеляційні скарги сторони захисту, виключивши з мотивувальної частини вироку посилання на свідчення одного зі свідків. В іншій частині вирок залишено без змін.

Засудженого взято під варту в залі суду.

Рішення ухвалено з окремою думкою судді Миколи Глотова.

Рішення набирає законної сили з моменту проголошення та може бути оскаржене до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду.

Залишайтесь в курсi новин

Перейти до вмісту