Апеляційна палата направила на новий розгляд у ВАКС кримінальне провадження у справі колишнього судді Ленінського районного суду м. Полтави

№ 626/1948/17
Новини

26 травня 2023 року Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду розглянула апеляційні скарги сторони обвинувачення, захисту та третьої особи, щодо майна якої вирішується питання про арешт, на вирок ВАКС від 17 серпня 2022 року про призначення колишньому судді Ленінського районного суду м. Полтави покарання у виді позбавлення волі строком на 7 років, із позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських повноважень, строком на 3 роки, із позбавленням військового звання майора юстиції, та із конфіскацією всього належного йому майна.

Екссуддя обвинувався в одержанні неправомірної вигоди за винесення рішення на користь позивача до виконавчого комітету Полтавської міської ради про визнання права власності на самочинне будівництво (ч.3 ст.368 КК України), а також за винесення рішення на користь іншого позивача про стягнення боргу в межах цивільного судочинства, що було визнано ВАКС недоведеним.

За результатами розгляду колегія суддів частково задовольнила апеляційні скарги сторони обвинувачення, захисту та третьої особи, щодо майна якої вирішується питання про арешт, призначивши новий розгляд кримінального провадження у ВАКС.

Рішення набрало законної сили з моменту проголошення та оскарженню в касаційному порядку не підлягає.

Залишайтесь в курсi новин

Перейти до вмісту