Апеляційна палата змінила вирок колишнім співробітникам Управління СБУ у Вінницькій області

Новини

8 грудня 2023 року Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду розглянула апеляційні скарги сторони захисту на вирок ВАКС від 30 травня 2023 року, яким колишньому начальнику одного з секторів Управління Служби безпеки України у Вінницькій області та колишньому співробітнику цього ж сектору призначено покарання у виді 8 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на 3 роки та з конфіскацією 1/2 частини належного обвинуваченим на праві власності майна.

Особи обвинувачувалися у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 368, ч. 3 ст. 369-2 КК України.

За результатами розгляду колегія суддів частково задовольнила апеляційні скарги сторони захисту,  змінивши вирок ВАКС в частині визнання осіб винуватими та призначення їм покарання за ч. 3 ст. 369-2 КК України. На підставі частини 5 статті 74 КК України обвинувачених звільнено від покарання за вчинення кримінального правопорушення , передбаченого частиною 2 статті 369-2 КК України, у зв’язку з закінченням строків давності.

В іншій частині (засудження за ч. 4 ст. 368 КК України та призначення покарання у виді 8 років позбавлення волі) вирок залишено без змін.

Засуджених взято під варту негайно.

Рішення набрало законної сили з моменту проголошення та може бути оскаржене до Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду.

Залишайтесь в курсi новин

Перейти до вмісту